SVK

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo rezerváciu v niektorom z nami ponúkaných hotelov nás môžete kontaktovať na:

tel: 00421 903 541 877

e-mail: jhrabko@jgt.sk

smokovec
smokovec

Untitled Document

Grandhotel Stary Smokovec****

Grandhotel Starý Smokovec****, ktorého história siaha až do roku 1904, je štvorhviezdičkový klenot Vysokých Tatier. V ich srdci - Starom Smokovci - na pozadí mohutného Slavkovského štítu dominuje táto romantika minulého storočia a ponúka Vám komfortnú základňu pre Váš nezabudnuteľný pobyt v Tatrách. Urobte si radosť a nechajte sa bezstarostne hýčkať impozantnosťou a prestížou tohto miesta. Kombinácia mladého a skúseného personálu  nám zároveň dovoľuje prepojiť tradíciu prepychovej minulosti s vyjadrením súčasného životného štýlu, tak aby ste mali dôvod sa k nám vracať.
Zatvorte oči a predstavte si štýl a komfort, ktorý Vám dovoľuje robiť všetko a zároveň neobmedzenie oddychovať. Hovoríme o relaxačnej zóne Grand Wellness&Spa a čerešničke na torte ponúkaných služieb – kulinárstve šéfkuchára Reštaurácie Lefèvre, ktorý považujú plnenie Vašich, aj tých najambicióznejších očakávaní, za neodolateľnú výzvu.
Nechajte si učarovať tým najúžasnejším výhľadom z jednej zo 68 izieb, 8 apartmánov alebo 5 kongresových sál, ktorý vás presvedčí o pôvabnosti tohto miesta - ideálnej zimnej i letnej destinácie.
Grandhotel Starý Smokovec je situovaný v centre Starého Smokovca, ktorý je hlavým uzlom Vysokých Tatier. Od vlakovej aj autobusovej stanice sa nachádza asi 200 m.
V tesnej blízkosti hotela sa nachádza údolná stanica pozemnej lanovky na Hrebienok (1236 m n.m.) a dojazd lyžiarskej a sánkarskej dráhy. Situovanie hotela umožňuje hosťom všestranné možnosti vychádzok, túr i zimných športov.
Grandhotel sa nachádza 20 minút autom od popradského letiska, 2 hodiny od letiska v Krakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

GPS: 49.140889,20.221556
grand hotel
grand hotel

Untitled Document

Grandhotel Praha****

Buďte hosťom v Grandhoteli Praha**** v Tatranskej Lomnici a vychutnajte si bezstarostný komfort hotela situovaného uprostred impozantnej a pritom stále panenskej scenérie Vysokých Tatier, ktorý už viac ako 100 rokov spája tradíciu prepychovej minulosti s vyjadrením súčasného životného štýlu.
Skonštruovaný v roku 1905 s ambíciou ponúknuť to najlepšie, čo doba poznala, Grandhotel Praha aj naďalej, o celé storočie neskôr, symbolizuje excelentnosť v umení uspokojiť aj tie najvyššie očakávania svojich náročných klientov. Cíťte sa ako doma od momentu Vášho príchodu.
Zažite tento štvorhviezdičkový unikátny hotel Vysokých Tatier ponúkajúci 88 izieb, 9 apartmánov a 4 konferenčné miestnosti, ktorý je oslavou štýlu, kulinárstva a elegancie evokujúcej hýčkavý luxus.
Prostredie špičkového tatranského strediska - ideálnej zimnej i letnej destinácie, špeciálna starostlivosť o rodiny, priestor pre absolútny relax nie len v luxusných hotelových interiéroch ale aj v oddychovej zóne Grand Wellness&Spa sú len zopár z dôvodov, prečo si naši klienti vyberajú práve Grandhotel Praha.
Grandhotel Praha je situovaný v Tatranskej Lomnici na úpätí Lomnického štítu. Z centra Lomnice, kde sa nachádza i autobusová a železničná stanica je to približne 15 minút peši, odmenou za čo Vám bude výhľad do celej doliny, diskrétnosť tohto miesta a blízkosť lyžiarskeho strediska (600 m).
Grandhotel sa nachádza 20 minút autom od popradského letiska, 2 hodiny od letiska v Krakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.
GPS: 49.170403,20.28039

hotel fis

Untitled Document

Hotel FIS***


Objavte horský Hotel FIS***, najväčší hotelovo - športový komplex vo Vysokých Tatrách situovaný priamo pod ich majestátnymi štítmi pred vstupom do Mlynickej doliny v nadmorskej výške 1346 m n. m. neďaleko jazera Štrbské pleso. Svojím jedinečným umiestnením sa stáva ozajstnou oázou pre športovcov hľadajúcich tie najlepšie podmienky pre kvalitný tréning ako aj pre ľudí túžiacich po dokonalom relaxe a uvoľnení v srdci slovenských veľhôr. Silnú športovú tradíciu hotela potvrdzuje aj fakt, že je pomenovaný podľa medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS a v roku 1970 ho krstil Mark Hodler, jej vtedajší prezident.
Len pár metrov od lyžiarskych svahov, bežeckých tratí a turistických chodníčkov Vás tento unikátny ski in - ski out hotel pozýva aktívne využiť Váš pobyt a zároveň využiť jeho starostlivý servis a tradičnú pohostinnosť v tom najlepšom slova zmysle. Vychutnajte si Vašu návštevu u nás všetkými zmyslami či už pôjde o útulne zariadené izby, gastronomické zariadenia, kvalitné športoviská či oddychovú zónu.
Hotel FIS je situovaný na Štrbskom Plese pod vrcholmi majestátnych štítov – Soliska a Patrie – pred vstupom do Mlynickej doliny. Zo železničnej a autobusovej stanice Štrbské Pleso je vzdialený o niečo viac ako kilometer, teda asi 3 minúty autom. Odmenou za to Vám bude absolútna blízkosť lyžiarskeho strediska (len 50 m na zjazdovku) a dejísk všetkých športových podujatí.
Hotel FIS sa nachádza 20 minút autom od popradského letiska, 2 hodiny od letiska v Karakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

grand jasna
grand jasna

Untitled Document

RELAXAČNÝ BAZÉN

masážne trysky, perlička, protiprúd, vodné delo, vodopád
hĺbka: 1,2 m
teplota: 29-31 °C
účinky: hydromasáž tela, uvoľnenie a prekrvenie tela

ADVENTÚRNE SPRCHY

Sprchy s tropickým a arktickým dažďom vás na chvíľku vtiahnu do vzdialených tropických pralesov alebo do oblasti neutíchajúcich chladných dní Antarktídy.

FÍNSKA SAUNA

odporúčaný čas: 5-15 min
teplota: 90-100°C
vlhkosť vzduchu: 15-25 %
účinky: relaxačné, regeneračné, posilnenie imunitného systému
neodporúča sa: pri srdcových ochoreniach, stavoch po infarkte, vysokom krvnom tlaku, akútnych infekčných ochoreniach, veku nad 70 rokov a osobám pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok.

SOĽNÁ PARNÁ SAUNA

odporúčaný čas: 10-20 min
teplota: 45-50 °C
vlhkosť vzduchu: 95-100 %
účinky: slané výpary sú blahodarné najmä na dýchacie cesty, očisťujú telo, podporujú cirkuláciu krvi, zjemňujú a prekrvujú pokožku

PARNÁ SAUNA – AROMATERAPIA

odporúčaný čas: 10-20 min
teplota: 50-60 °C
vlhkosť vzduchu: 95-100 %
účinky: detoxikácia, posilnenie imunitného systému, inhalácia horných dýchacích ciest

ODPOČIVÁREŇ

V tejto miestnosti nájdete pohodlne tvarované ležadlá s prikrývkami, na ktorých sa môžete ponoriť do oázy ticha a nechať sa unášať relaxačnými tónmi. Zatvorte oči a doprajte si dokonalé uvoľnenie pre vaše telo i myseľ.

Celková kapacita wellness centra je cca 80 osôb

Masáže

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

čiastočná: 25 min.
celková: 50 min.
Zvlášť prospešná, ak trpíte chronickými bolesťami a stuhnutosťou svalov. Je to silná masáž, ktorá vám pomôže odstrániť napätie z konkrétnych oblastí vášho tela, zvýši cirkuláciu a ohybnosť, umožní rýchle zotavenie unavených svalov, zlepšuje prekrvenie organizmu a stimuláciu nervovej sústavy. Táto procedúra môže slúžiť aj ako nástroj na prevenciu pred zraneniami a udržovať vás v „top“ kondícii pre vybraný šport, zmierňuje bolesti spôsobené preťažením svalov. Masáž chrbta v trvaní 25 minút je zameraná na oblasť chrbta, šije a pliec, zvyšuje prekrvenie a pomáha uvoľniť napäté svaly a regenerovať ich po namáhavej športovej činnosti alebo je to výborný prostriedok pred podaním výkonu.

KLASICKÁ MASÁŽ

čiastočná: 25 min.
celková: 50 min.
Klasická masáž uvoľňuje napäté svaly, zmierňuje bolesť a zlepšuje cirkuláciu, pričom prináša harmóniu pre telo a ducha. Masáž odbúrava odpadové látky, urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie po chorobe.

RELAXAČNÁ MASÁŽ

čiastočná: 25 min.
celková: 50 min.
Relaxačná masáž je zameraná na odstránenie únavy, stresu a zmiernenie napätia. Navodzuje relaxáciu tela a ducha. Táto masáž zlepšuje cirkuláciu a uvoľňuje unavené svaly. Je to veľmi jemná masáž tela pomocou relaxačného oleja, intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a únave organizmu, má upokojujúci účinok.

MEDOVÁ - DETOXIKAČNÁ MASÁŽ

dĺžka trvania: 25 min.
Masáž včelím medom odstraňuje z tela usadeniny (detoxikuje), ktoré sa počas života nahromadili v tkanivách (z potravín, liekov, okolitého prostredia) a telo sa ich nevie zbaviť vlastnými vylučovacími orgánmi. Počas masáže sa toxíny vyplavujú na kožu. Je vhodná pri bolestiach hlavy, pri dlhotrvajúcej únave, pri ťažkostiach zaspávania, depresiách, reumatických a menštruačných ochoreniach.

BANKOVANIE - DETOXIKAČNÁ MASÁŽ

dĺžka trvania: 25 min.
Bankovanie je stará metóda liečenia, ktorá má korene v starovekej Číne. Prikladaním vákuových baniek na určitých bodoch sa vytvorí podtlak, ktorý spôsobí zlepšenie krvného a lymfatického obehu a využitím nervových dráh celkovo znižuje bolesť a uvoľňuje svalové spazmy. Tým je účinná pri chronickej bolesti hlavy, malátnosti, bolesti ramenných kĺbov, únave, reumatizme a tráviacich ťažkostiach. Po bankovaní nie je vhodné využívať sauny a požívať alkoholické nápoje, je však nutné dodržiavať pitný režim.

RAŠELINOVÝ ZÁBAL

dĺžka trvania: 25 min.
Svojím zložením zvyšuje prekrvenie, zlepšuje činnosť svalstva a kĺbov, podporuje rýchlejšie vstrebávanie krvných výronov, zlepšuje hojenie ťažkých kožných ekzémov. Horúca rašelinová kúra je vhodná pri reumatických problémoch, pri stuhnutí svalov a kĺbov, bolestiach chrbtice.

SUCHÉ HORÚCE OBKLADY - HOTPACK

dĺžka trvania: 20 min.
Ide o lokálnu aplikáciu suchého tepla priložením hotpack s obsahom chemickej zmesi, ktorej aktiváciou vzniká teplo a dôjde k zahriatiu až na teplotu 54°C.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

dĺžka trvania: 70 min.
Využitím špeciálnych lávových kameňov, ktoré výborne akumulujú teplo, sa uvoľňujú účinné látky prispievajúce k rýchlejšej regenerácii. Tieto kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii. Tento druh masáže neodporúčame pre ľudí citlivých na teplo, s vysokým krvným tlakom, s pooperačnými stavmi, infekčnými ochoreniami a v štádiu tehotenstva.

MASÁŽ AROMATERAPIA

dĺžka trvania: 70 min.
Prijmite pozvanie do sveta vôní a malých zázrakov a vstúpte do kráľovstva esenciálnych olejov. Táto unikátna ľahká masáž využíva vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrobené z výťažkov rastlín a bylín v kombinácii s jemnými drenážnymi ťahmi. Po konzultácii s vaším terapistom sa vyberú špeciálne oleje buď na detoxikáciu, stimuláciu alebo na relaxáciu podľa vašich individuálnych potrieb. Je to jedna z najjemnejších druhov masáží.

Spa telové ošetrenie

HARMONIZUJÚCI PEELING

celotelový: 20 min.
chrbta: 10 min.
Jemný peeling chrbta alebo celého tela s jemnými morskými minerálnymi kryštálmi. V kombinácii s balzamom s obsahom polodrahokamov zjemní pokožku a odstráni starú kožu. Umožní lepšie prenikanie aktívnych látok do tela a tým je výborným prostriedkom pre každé ďalšie ošetrenie. Pre pocit pohody a uvoľnenia, pre jemnú a sviežu pleť.

TEPELNÉ TELOVÉ ZÁBALY

trvanie: 40 min.
Nechajte sa zabaliť do extrémne jemných textúr a minerálnych zmesí, balzamov s polodrahokamami a drahocennými esenciálnymi olejmi pre celé telo. Určené pre váš relax, tvarovanie a spevnenie postavy. Po každom zábale nasleduje relaxačná pauza s masážou temena hlavy pre dokonalé well-being – pocit zdravia a duševnej pohody.
HARMONIZUJÚCI TELOVÝ ZÁBAL uvoľní nahromadené napätie.
KOREKČNÝ TELOVÝ ZÁBAL pre zdokonalenie postavy, odplavenie toxických látok a zadržanej vody.
OŽIVUJÚCI TELOVÝ ZÁBAL   pre spevnenie tkanív a remineralizáciu celého tela.

RELAXAČNÁ MASÁŽ PAYOT

celotelová : 55 min.
chrbta : 20 min.
Je relaxačným ošetrením vytvoreným na uvoľnenie svalov. Navodí príjemný pôžitok a odstráni negatívnu energiu. Používa sa luxusný relaxačný olej - pačuli / vanilka, ktorý uvoľňuje telo aj myseľ. Pleť je jemná a hodvábna, myseľ vyrovnaná. Máte na výber celotelovú masáž alebo len krátku masáž chrbta.

VITALIZAČNÁ MASÁŽ PAYOT

celotelová : 55 min.
chrbta : 20 min.
Je relaxačným ošetrením, pri ktorom sa používa luxusný energizujúci olej - bergamot / mäta. Táto masáž povzbudzuje telo a myseľ, oživuje zmysly. Pokožka je pružná a pleť jemná a hodvábna. Na výber je celotelová masáž alebo masáž chrbta.

MASÁŽ PAYOT PROTI CELULITÍDE

trvanie : 50 min.
Špeciálna masáž vytvorená na odstránenie celulitídy, drenáž a detoxikáciu tela a zmiernenie zadržiavania vody. Najväčší dôraz sa kladie na miesta, ktoré sú náchylné k tvorbe celulitídy. Dynamická a rýchla masáž s použitím luxusného oleja proti celulitíde - grapefruit / pomaranč. Pomáha odstrániť tukové zásoby pôsobením na bunečnú hmotu. Obnovuje hladký vzhľad pokožky, pleť je jemná a hodvábna.

ANTICELULÍDNY ZÁBAL / EXTRA

trvanie : 30 min.
extra: 70 min.
Špeciálny zábal s anti-celulitídnou maskou na problémové partie tela spolu s anti-celulitídnym gélom remodeluje a zdokonaľuje postavu, odstraňuje vzhľad pomarančovej kože a zároveň hydratuje a spevňuje pleť. Extra - v kombinácii s účinnou anti-celulitídnou masážou sa znásobí efekt za výhodnejšiu cenu.

MANIKÚRA

trvanie : 40 min.
Manikúra v sebe zahŕňa kompletnú starostlivosť o nechty s peelingom, tvarovaním nechtov, zjemňujúcim olejčekom a relaxačnou masážou rúk.

FRANCÚZSKA MANIKÚRA

trvanie : 55 min.
Celá procedúra manikúry s relaxačnou masážou rúk a aplikáciou laku v štýle francúzskej manikúry.

SPA KÚPELE / DE LUXE

trvanie : 25 min.
de Luxe: 40 min.
Kúpeľ v teplej vode uľahčuje prenikaniu stopových prvkov do kože. Masáž určitých miest pomocou vodných trysiek umožňuje vyšší tlak ako manuálna masáž, ale vďaka pôsobeniu pod vodou nespôsobuje bolesť. Hydromasážny kúpeľ so vzduchovými bublinami pôsobí relaxačne. Spojenie morských minerálnych kryštálov a jedného z troch rôznych olejov zanecháva jedinečný zážitok. Morské minerálne kryštály bohaté na horčík, draslík a sodík pôsobia na hydratáciu, odstránenie toxínov a napomáhajú obnove pokožky. Navyše prinášajú liečivé látky z mora. Tri luxusné oleje - každý z nich obsahuje zmes avokádového, sójového, lanolínového a borákového oleja a každý obsahuje rôzne esenciálne oleje. De Luxe -navyše krátka masáž tela a hlavy.
Vyberte si z 3 druhov kúpeľov:
MINERÁLNE KRYŠTÁLY A LUXUSNÝ OLEJ PAČULI, VANILKA - PRE HARMÓNU
MINERÁLNE KRYŠTÁLY A LUXUSNÝ OLEJ GRAPEFRUIT, POMARANČ - NA KOREKCIU
MINERÁLNE KRYŠTÁLY A LUXUSNÝ OLEJ BERGAMOT, MÄTA -PRE REVITALIZÁCIU

WELLNESS PEDIKÚRA

Nohy nás celý život nosia, venujte im preto viac pozornosti a nechajte sa ošetriť voňavými produktami značky PAYOT. Ošetrenie je spojené s peelingom,odstránením starej pokožky, úpravou nechtov, revitalizačnou masážou a lakovaním.

Spa ošetrenie tváre

VITALIZAČNÉ OŠETRENIE

trvanie: 40 min.
Zabudnite na zvädnutú a unavenú pleť. Toto rýchle povzbudzujúce a rozjasňujúce ošetrenie s výťažkami kakaa, kofeínu a pomaranča prebúdza žiarivú krásu pleti. Odstraňuje následky stresu, fajčenia a účinkov voľných radikálov. Vyhladzuje rysy tváre a vytvára energetické zásoby. Stimuluje a hydratuje pokožku, ktorá ostáva svieža a oživená.

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE

trvanie: 40 min.
Chráni pleť proti vonkajším vplyvom. Hydratačné účinky ošetrenia - udržuje a obnovuje optimálnu vlhkosť pokožky a chráni pleť pred stratou vody. Pokožka je jemná, pružná a elastická. Pleť je rozjasnená a žiari zdravím.

ČISTIACE ZMATŇUJÚCE OŠETRENIE

trvanie: 55 min.
Dr. Payot  masaż: 70 min.
Intenzívne prečistenie do hĺbky a detoxikácia najmä pre mastnú a kombinovanú pleť. Pleť bude dokonale prečistená, jemná, pružná a zamatovo hebká bez pocitu mastného filmu. Opäť sa jej vráti jas a sviežosť. Na výber v základnej forme alebo so špeciálnou masážou Dr. Payot.

UPOKOJUJÚCE OŠETRENIE

trvanie: 70 min.
Upokojuje a znižuje podráždenie a začervenanie pokožky, redukuje pocit bolesti. Je vhodné najmä pre citlivú a podráždenú pokožku. Obnovuje hydratáciu a chráni pred vonkajšími vplyvmi. Súčasťou tohto ošetrenia je aj unikátna masáž od Dr. Payot. Pokožka ostane jemná a upokojená.

REVITALIZAČNÉ OŠETRENIE KOLAGÉNOM

trvanie: 70 min.
Vynikajúce ošetrenie pre stresovanú a unavenú pleť, ktoré vyhladzuje linky spôsobené dehydratáciou. Okamžite oživuje jas pleti. Bojuje proti oxidácii buniek, neutralizuje voľné radikály a chráni pleť pred oxidáciou. Stimuluje, hydratuje pokožku a obmedzuje stratu vody. Pleť je jemná, svieža a odpočinutá.

VYPÍNACIE OŠETRENIE

trvanie: 70 min.
1. Je určené pre ženy po tridsiatke, ktoré sa začínajú starať o prvé vrásky. Používa sa maska Les Autentiques, ktorá spevňuje, vyhladzuje a hydratuje pokožku. Pleť je pružnejšia, hladká a bez stopy po vráskach. Pokožka si zachováva mladistvý vzhľad.
2. Vypínacie ošetrenie pre zrelú pleť obnovuje, reštrukturalizuje a posilňuje vlákna. Je určené ženám po 45 alebo ženám s hlbokými vráskami. Obnovuje kontúry tváre, zvláčňuje pleť, neutralizuje voľné radikály a remodeluje pokožku. Intenzívna, vypínacia a spevňujúca starostlivosť o zrelú pleť.

MASÁŽ 42 HMATOV/ de Luxe

trvanie: 20 min.
de Luxe: 40 min.
Jedinečná masáž vytvorená legendárnou Dr. Nadiou Payot sa skladá zo 42 hmatov určených pre relaxáciu. Vďaka pôsobeniu na svaly tváre, krku a dekoltu prináša pocit pohody a zároveň zlepšuje pružnosť a elasticitu pokožky. Stimuluje a rozjasňuje pleť. Na výber je samostatná masáž v trvaní 20 minút alebo de Luxe s celkovou starostlivosťou o pleť.

TVAROVANIE OBOČIA

trvanie: 15 min.
Naša kozmetička vám upraví a sformuje obočie, aby vám skrášlilo a zvýraznilo tvár.


Spa ošetrenie pre pánov

OPTIMALE TELOVÝ PÍLING

trvanie: 20 min.
Jemný peeling celého tela s morskými minerálnymi kryštálmi v kombinácii s balzamom s obsahom hematitu zjemní pokožku a odstráni starú kožu. Umožní lepšie prenikanie aktívnych látok do tela a tým je výborným prostriedkom pre každé ďalšie ošetrenie. Pre pocit pohody a uvoľnenia, pre jemnú a sviežu pleť. Vyvinutý špeciálne pre mužov.

OPTIMALE TELOVÝ ZÁBAL

trvanie: 55 min.
Špeciálny zábal vyvinutý iba pre mužov s použitím ružového ílu, balzamu s hematitom a relaxačným olejom. Je to relaxačné ošetrenie, ktoré vďaka bohatému minerálnemu zloženiu prípravkov stimuluje, detoxikuje a spevňuje pokožku. Napomáha tvorbe buniek, hydratuje a zjemňuje pleť.

OPTIMALE FOR FACE

trvanie: 55 min.
s masážou: 70 min.
Ošetrenie tváre pre individuálne potreby mužskej pokožky. Oživuje, hydratuje a ukludňuje pleť a zároveň podporuje vitalitu pokožky a odstraňuje známky únavy. Regeneruje, utišuje pokožku, chráni a zabraňuje jej začervenaniu. Na výber je aj s unikátnou masážou Dr. Payot v celkovom trvaní ošetrenia 70 minút.

tri studnicky
tri studnicky

Untitled Document

Hotel Tri Studničky****

Hotel Tri Studničky**** je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Aj takto možno opísať boutique Hotel Tri Studničky**** v Nízkych Tatrách. Vychutnajte si  luxus v príjemnejšej forme vďaka unikátnemu spojeniu hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horskej chaty, hýčkavého komfortu najlepších mestských hotelov a kuchyne víťaza prestížnej súťaže „HORECA varí s profesionálmi“, šéfkuchára Romana Kováča.
Pocíťte srdečnú a neformálnu atmosféru Troch Studničiek hneď, ako k nám vkročíte. Každodenný život a hektika sa zastaví vonku a nahradí ho nekončiaci sa oddych, ktorý Vám dovoľuje robiť všetko, čo si zaželáte a zároveň pokojne relaxovať. Trávte svoj čas tam, kde pre Vaše priania neexistujú hranice!
Objavte harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Hotel prešiel aj výrazným „omladzovacím liftingom“ – zatraktívnili sme pre Vás priestory wellness a obohatili ich o prvú horskú pláž v Tatrách, rovnako pribudli aj presklené kongresové priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody. To je len časť z toho čím sú „studničky“, ako ich  volajú domáci, neodolateľné. Nadýchnite sa atmosféry harmonického spojenia troch prírodných materiálov - dreva, medi a kameňa - atmosféry návratu k prírode.

Poloha a mapy

Hotel Tri Studničky sa nachádza na začiatku Demänovskej doliny v spätosti s panenskou prírodou Nízkych Tatier, čím spája výhodu príťažlivého umiestnenia v jej náručí a relatívnej blízkosti 6 kilometrov vzdialeného centra mesta Liptovský Mikuláš a rovnako aj 6 km od lyžiarskeho strediska Jasná.
Hotel Tri Studničky sa nachádza hodinu autom od popradského letiska, 3 hodiny od letiska v Krakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

besenova
besenova

Untitled Document

Aquapark Thermal Park Bešeňová

Aquapark Thermal park Bešeňová leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová. Nachádza sa len 12 kilometrov od Ružomberka. Thermal park je ľahko dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov. Centrum je výborné pre relax vďaka peknému prostrediu Malej Fatry a Chočských vrchov, zaujímavostiam v okolí a množstvom adrenalínových či pokojnejších aktivít. 

Bazény a wellness v aquaparku Aquathermal Bešeňová

Thermal park Bešeňová obsahuje vonkajšie bazény s geotermálnou vodou a vodnými atrakciami, pri ktorých zažijete luxusný relax. Vnútorné bazény obsahujú číru vodu, ktorá je neustále ohrievaná. Oddych sa dá rovnako vychutnať vo Vitálnom svete - Wellness centre, kde sú k dispozícii sauny a inhalácie. Relax centrum zasa výborne poslúži na uvoľnenie tela pomocou masáži.

aquapoprad
aquapoprad

Untitled Document

AquaCity Poprad

Predstavte si deň v AquaCity Poprad. Luxusný pobyt pre vaše telo aj dušu v nádherných izbách hotela Seasons *** alebo Mountain View ****, relaxovanie v bazénoch a saunách, osvieženie a skvelá zábava v jednom z našich barov a reštaurácií alebo túra či lyžovanie v prekrásnej prírode Vysokých Tatier.

Hotel AquaCity sa nachádza na severovýchode Slovenska, v blízkosti Vysokých Tatier. Hotel poskytuje ubytovanie v apartmánoch, manzardových izbách a štandardných dvojlôžkových izbách. Je vynikajúcim miestom na usporadúvanie konferencií, gala večerov a iných firemných akcií. K dispozícii je kongresová sála, konferenčná miestnosť a salónik. Neoddeliteľnou súčasťou AquaCity je príjemné posedenie v gastronomických zariadeniach, ku ktorým patrí reštaurácia, kaviareň a viacero barov.

kontakt

Untitled Document

Kontakt Wellness Hotel****

Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej pod štítmi Vysokých Tatier, obklopený nádhernou horskou prírodou je ideálnou voľbou pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie, školenia a teambuildingové pobyty.
Výnimočný vitálny svet, pohodlné ubytovanie, konferenčná sála, gurmánska reštaurácia a pestrá ponuka športových a relaxačných aktivít pre deti i dospelých Vám zaručí výnimočné zážitky vo Vysokých Tatrách.

toliar

Untitled Document

Hotel Toliar

Hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso. Je vhodný na individuálnu či rodinnú rekreáciu, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellnes a ski pobyty.

GPS súradnice :
N 49º 0' 59.12“
E 19º 9' 78.92“

novy smokovec

Untitled Document

Nový Smokovec***

Kúpele Nový Smokovec*** patria k najznámejším klimatickým kúpeľom na Slovensku. Sú situované priamo v centre Vysokých Tatier v nadmorskej výške 1010 m.n.m. Poskytujú pobyty s liečebnými procedúrami klientom zdravotných poisťovní, aj samoplatcom.

Hotel Palace***
Zrekonštruovaný hotel Palace*** sa nachádza v prekrásnom prostredí priamo v centre Nového Smokovca. Hotel Vám ponúka ubytovanie v príjemne zariadených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, príp. balkónom. Hotel pozostáva zo 75 izieb (jednoposteľových a dvojposteľových) a 2 apartmánov.

Hotel Branisko***
Hotel je postavený v historickom klasickom tatranskom štýle. Nachádza sa v ňom 20 moderne zrekonštruovaných izieb a 1 apartmán. Poloha je uprostred príjemného parku skrášlenom umeleckými dielami. Izby sú vybavené WC, kúpeľňou, TV a rádiom, príp. balkónom. Branisko je centrom kúpeľnej terapie a poskytuje liečebné procedúry všetkým hosťom Kúpeľov Nový Smokovec.

Hotel Palace Grand****
Hotel Palace Grand*** je depandance hotela Palace s príjemným ubytovaním v 19 izbách. Každá má minibar, TV s plazmovou obrazovkou - a väčšina z nich ponúka nezabudnuteľný výhľad na Lomnický štít aj z balkóna či priamo z postele. Štandardne môžete využívať (počas otváracích hodín) bazén, ricchochet, Vitálny svet a procedúry, všetko v rámci nášho kúpeľného komplexu, v hoteloch Palace alebo Branisko.

amalia

Untitled Document

Hotel Amalia***+

Z  Hotela AMALIA***+  , ktorý sa nachádza v Novej Lesnej, je ľahká dostupnosť na mnohé očarujúce miesta. Môžete tu navštíviť viacpočetné historické pamiatky, hrady a zámky, nezabudnuteľné jaskyne a podniknúť viachodinové túry do okolia Vysokých Tatier. V lete sa ochladiť v niektorom z letných alebo termálnych kúpalísk a v zime si vychutnať pôžitok z lyžovania vo viacerých lyžiarskych strediskách v okolí.
borovica
borovica

Untitled Document

Hotel Borovica ****

Nový štvorhviezdičkový wellness hotel Borovica v nádhernom prostredí Vysokých Tatier na Štrbskom Plese je dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou.
Prioritou hotela je filozofia wellness. Dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia.

Hotel má k dispozícii vodný svet a to 20 m plavecký bazén, detský bazén, jakuzzi a saunový svet ako fínska sauna, bylinkové sauny, infra saunu, tepidárium, parná sauna v tureckom štýle. Súčasťou wellness je fitness vybavené najmodernejšou technikou. Hotel Borovica je teda dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou v najvyššej položenej osade vo Vysokých Tatrách.
belevue
belevue

Untitled Document

Grand Hotel Bellevue****

Grand Hotel Bellevue**** je hotel, ktorý splní požiadavky aj náročného zákazníka. Cieľom hotela je, aby všetci klienti odchádzali spokojní a radi sa  vracali. Hotel ponúka ubytovanie vo vkusne a moderne zariadených, priestranných hotelových izbách. Vaše vyššie nároky uspokoja rodinné izby, štandardné a luxusné apartmány, poskytujúce komfort, priestor a mimoriadny štýl.
Okrem pobytu v prekrásnej prírode Vysokých Tatier vám GRAND HOTEL BELLEVUE poskytuje široké možnosti relaxovania a aktívneho oddychu. Vo wellness centre je k dispozícii 20-metrový plavecký bazén, saunový svet a rôzne kúpeľné procedúry, ktoré vám prinesú príjemné uvoľnenie.

tulipan

Untitled Document

Hotel Tulipán****

Útulný štýlový hotel Tulipán**** je situovaný v malebnom prostredí Tatranského národného parku Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici.
S ojedinelým výhľadom na prekrásnu panorámu tatranských končiarov, ľahko dostupným centrom, dýchajúci rodinnou atmosférou a prívetivosťou personálu.

BABY FRIENDLY HOTEL

  • priestranné izby s vaňou
  • hotel je nefajčiarsky
  • apartmány s kuchynkou a mikrovlnkou
  • detské postieľky k dispozícii bezplatne
  • detský kútik v reštaurácii
  • detské stoličky v reštaurácii
  • detské menu
  • v prípade záujmu − babysitting

GPS súradnice hotela:
N. 49,16634°
E. 20,28348°

kempinski

Untitled Document

Grand Hotel Kempinski


Vstúpte do rozprávkového sveta v Grand Hoteli Kempinski High Tatras. Tento výnimočný hotel v sebe snúbi tradičné hodnoty s najmodernejšími službami, exkluzivitu a najvyšší luxus s príjemnou rodinnou atmosférou. Či už sa rozhodnete zorganizovať konferenciu, míting, seminár, svadbu či inú oslavu, urobíme všetko pre to, aby to bol pre Vás nezabudnuteľný zážitok.
slovan
slovan

Untitled Document

Hotel Slovan

Hotel Slovan sa nachádza v samom srdci Vysokých Tatier, Tatranskej Lomnici a vyžaruje neopakovateľnú atmosféru priateľskej a rodinnej pohody.

Svojim klientom ponúka tri úplne nové poschodia s nerušeným nádherným výhľadom na Lomnický štít. Celkovo 120 hotelových izieb na šiestich podlažiach je po úplnej a kompletnej rekonštrukcii.

Hotel Slovan je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, relaxačný wellness a päť konferenčných miestností. Hotel má celkovú kapacitu 259 plnohodnotných lôžok. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych i príjemný relax.

hrebienok
hrebienok

Untitled Document

Horský hotel Sorea Hrebienok***

Horský hotel SOREA Hrebienok leží v rovnomennom horskom stredisku Hrebienok, v prekrásnej scenérii Vysokých Tatier na juhovýchodnom úpätí Slavkovského štítu. S najstaršou tatranskou osadou - Starý Smokovec je spojený pozemnou lanovkou, ktorá patrí k tradičným turistickým atrakciám Tatier.
Horský hotel SOREA Hrebienok leží v čistom vysokohorskom prostredí, známom svojimi klimatickými liečebnými účinkami. Pobyt je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale predovšetkým pre milovníkov zimných športov a letnej vysokohorskej turistiky.
V letných mesiacoch je Hrebienok obľúbeným východiskovým miestom pre náročné i menej náročné vysokohorské túry a výlety k Studenovodským vodopádom, do Veľkej a Malej Studenej doliny, na Slavkovský štít, k horských chatám (Zamkovského, Sliezsky dom, Téryho, Zbojnícka), tatranskou magistrálou na Skalnaté pleso. Vyznávačom cykloturistiky je určená menej náročná cyklotúra zo Starého Smokovca na Hrebienok, vedúca po dráhe sánkarskej trate.
V zimnej sezóne patrí lyžiarske stredisko Hrebienok, ktorého centrom je horský hotel SOREA Hrebienok, k najvyhľadávanejším strediskám Vysokých Tatier.

Hotel sa nachádza v piatom ochrannom pásme Tatranského národného parku a prístup v zimnom období je možný len pozemnou lanovkou, v letnom období je možnosť prístupu a parkovania osobným autom, počas pobytu však nie je povolené pohybovať sa vozidlom po komunikácii Starý Smokovec - Hrebienok.
hutnik1
hutnik1

Untitled Document

Hotel Sorea Hutník I. ***

KONGRES a RELAX Hotel SOREA Hutník I. sa nachádza v peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranskej Lomnice a je vhodným východiskom pre túry do východnej časti Vysokých Tatier.
Hotel SOREA Hutník je vyhľadávaným dovolenkovým miestom vďaka svojej tichej a atraktívnej polohe a predovšetkým vďaka širokej ponuke doplnkových, športovo-relaxačných služieb. V blízkosti hotela sa nachádza národná prírodná rezervácia Pramenište, ktorá chráni najzachovalejší borovicovo-brezový porast v tatranskej oblasti. Vysokohorské klimatické podmienky priaznivo pôsobia na organizmus človeka a majú liečivé účinky pri ochorení dýchacích ciest

hutnik2
hutnik2

Untitled Document

Hotel Sorea Hutník II.**


Hotel SOREA Hutník II.** sa nachádza v peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranskej Lomnice a je vhodným východiskom pre túry do východnej časti Východných Tatier.
Hotel SOREA Hutník II. je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.
Hotel SOREA Hutník je vyhľadávaným dovolenkovým miestom vďaka svojej tichej a atraktívnej polohe a predovšetkým vďaka širokej ponuke doplnkových, športovo-relaxačných služieb. V blízkosti hotela sa nachádza národná prírodná rezervácia Pramenište, ktorá chráni najzachovalejší borovicovo-brezový porast v tatranskej oblasti. Vysokohorské klimatické podmienky priaznivo pôsobia na organizmus človeka a majú liečivé účinky pri ochorení dýchacích ciest.
V areáli hotela sa nachádza lyžiarsky vlek pre deti i začiatočníkov. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Ždiar, Belianska jaskyňa, Zamagurie).
V letnej sezóne sú Tatranské Matliare ideálnym východiskom pre menej náročné vychádzky po okolitých lesných cestičkách a výlety do Tatranskej Kotliny, Tatranskej Lomnice, na Medvediu lúku, ale aj pre vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bielej vody. V neďalekej Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku, v blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.
Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici, na Skalnatom Plese, v Ždiari a v Starom Smokovci. Kabínkovou lanovkou z Tatranskej Lomnice je prístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolie hotela je vhodné na bežecké lyžovanie.
titris
titris

Untitled Document

Hotel Sorea Titris ***

KONGRES a AQUA RELAX hotel *** SOREA TITRIS Odborár  je situovaný  v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.
Hotel je vhodným miestom pre oddych každej vekovej generácie. Tatranská Lomnica patrí k najznámejším turistickým centrám Tatier, má vhodné dopravné spojenia s celou oblasťou Vysokých Tatier a ponúka aj možnosti kultúrneho, spoločenského a športového vyžitia.
Hotel SOREA TITRIS je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.
Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii jazdecká dostihová trať, futbalové a volejbalové ihrisko, tenisové dvorce, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.
V zime sú lyžiarom k dispozícii 4 vleky, ako aj služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Náročnejším lyžiarom je určený svah z Lomnického sedla, ktorý patrí k najlepším lyžiarskym terénom vo Vysokých Tatrách s dobrými lyžiarskymi podmienkami až do začiatku mája. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.
Lokalizácia hotela:
Nadmorská výška: 825 m. n. m.
GPS:
20 E 17 19
49 N 10 02

jozef

Untitled Document

Penzión Jozef

Penzión je situovaný v dedine Zákamenné na Hornej Orave, v hornatom kraji. V blízkosti sú lesy, dva lyžiarske vleky, vo väčšej vzdialenosti Oravská priehrada. Možnosť turistiky, zábavy.


Krásna oravská prírodna scenéria a nespočetné množstvo atrakcií v blízkosti penziónu vás určite nesklamú. Na svoje si prídu tí, ktorí si chcú oddýchnuť, zrelaxovať, zabaviť sa, zašportovať ale aj tí, ktorí chcú niečo zažiť a niečo nové spoznať.

chopok
chopok

Untitled Document

Wellness Hotel Chopok **** 

Wellness Hotel Chopok ****  leží v Demänovskej doline na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho turistického strediska na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry.

Luxusný novootvorený Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaným služieb uspokojí požiadavky tých najnáročnejších klientov.

Wellness Hotel Chopok **** je zameraný na ponuku wellness a relaxačných služieb. Vstup do wellness centra je pre hotelových hostí grátis. Z relaxačných služieb ponúka širokú škálu rôznych druhov relaxačných a uvolňujúcich masáží, zábalov, očistných a detoxikačných kúr ale aj špeciálne procedúry ako medová, čokoládová, kokosová, indická. 

Rodiny s deťmi sú v hoteli vítaní hostia. Priestranné rodinné izby s oddelenými spálňami a 2 kúpelňami sú zárukou komfortu, ktorý určite ocenia rodičia i deti. Wellness centrum, bazén, bowling a fitness poskytnú relax a oddych dospelým. Deti sa môžu vyšantiť v detskom bazéne, detskom kútiku, zahrať si stolný futbal, airhockey či spoločenskú hru alebo pozrieť si obľúbenú rozprávku.
Detské menu, detské stoličky, detské župany, detské nočníky a vaničky na kúpanie, postieľky, prebaľovacie pulty a príjemný obsluhujúci personál sú samozrejmosťou počas strávenia rodinnej dovolenky v Jasnej v hoteli s rodinou atmosférou, vo Wellness Hoteli Chopok ****.

Wellness Hotel Chopok **** je svojim vybavením vhodný aj na kongresové účely. Organizujeme firemné akcie a stretnutia, školenia, semináre, kongresy, eventy, obchodné jednania. Na tieto účely je k dispozícii kongresová miestnosť alebo 3 salóniky s kompletným technickým vybavením.
snp
snp

Untitled Document

Hotel SOREA SNP ***

Hotel SOREA SNP*** nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier v Demänovskej Doline. Jedna z najkrajších dolín meria celkovo 16 km, leží južne od Liptovského Mikuláša a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Popularitu jej zabezpečili nielen ideálne lyžiarske podmienky v zimnom stredisku Jasná, ale aj svetoznáme jaskyne, vhodné terény pre letnú turistiku, prekrásna fauna a flóra ako aj priaznivé klimatické podmienky.   

Hotel SOREA SNP je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier. Hotel leží priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasná s najlepšími lyžiarskymi terénmi na celom Slovensku. K dispozícii je kabínková lanovka, 7 sedačkové lanovky, 16 lyžiarskych vlekov a 36 km upravených svahov a zjazdových tratí ako aj 30 km terénov s možnosťou rekreačného lyžovania. Lyžiarska zjazdovka je priamo pri hoteli (50 m) s lyžiarskym vlekom. Prostredie Nízkych Tatier ponúka široké možnosti na turistiku a výlety.

Hotel SOREA SNP je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno - ozdravovací pobyt, lyžiarske sústredenia, športové sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení a kurzov, ako aj spoločenských podujatí.
dumbier
dumbier

Untitled Document

Hotel ** Sorea Ďumbier

Hotel Sorea Ďumbier sa nachádza v jednej z najkrajších dolín Národného parku Nízke Tatry, v Jánskej doline, ktorá je dlhá 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera (2043m). Hotel leží v blízkosti obce Liptovský Ján, ktorá je jednou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov.

Hotel Sorea Ďumbier je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.
maj
maj

Untitled Document

HOTEL SOREA Máj***

Kongres a wellness hotel SOREA Máj*** sa nachádza v obci Liptovský Ján, ktorá je jedenou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov.
Hotel je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške 700 metrov, pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá patrí k najkrajším nízkotatranským dolinám. Práve vďaka bohatému výskytu termálnych a minerálnych prameňov je Liptovský Ján obľúbeným miestom pre kúpeľné a rekreačné pobyty. Hotel je v tichom a pokojnom prostredí, v okruhu niekoľkých kilometrov je viacero lyžiarskych stredísk.

Hotel SOREA Máj je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.
uran
uran

Untitled Document

Hotel *** SOREA Urán

Hotel SOREA Urán je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica leží priamo pod úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný visutou lanovkou.

Hotel je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Hotel SOREA Urán je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období. Klientom odporúčame aj návštevu Múzea Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici a neďalekej botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody. Vyznávačov adrenalínových športov určite zaujmú možnosti skialpinistických a vysokohorských cyklistických túr, koridor Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso – Tatranská Lomnica patrí k vyhradeným miestom pre lety na závesných klzákoch a kĺzavých padákoch.

Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii futbalové ihrisko, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V blízkosti hotel SOREA Urán je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

V zime je, v blízkosti hotela, lyžiarom k dispozícii najväčšie lyžiarské stredisko vo Vysokých Tatrách s 5-mesačnou garanciou snehu. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.

crocus
crocus

Untitled Document

HOTEL **** CROCUS

Moderný Hotel **** CROCUS sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa medzi centrálnym parkoviskom a železničnou stanicou. Hotel poskytuje nadštandardné ubytovanie v 65 komfortných apartmánoch pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu. Ich súčasťou je TV-SAT, bezplatný prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka, kuchynský kút a samostatný šatník.

Všetky priestory sú riešené bezbariérovo. Pre imobilných hostí sú k dispozícii 4 plnohodnotne vybavené apartmány.

Pre firemnú klientelu je k dispozícii kongresová sála s kapacitou 150 osôb s kompletným audio a video vybavením. Rokovacie priestory umožňujú variabilnosť ich použitia. Všetky spoločné priestory sú klimatizované a hotel je celý nefajčiarsky. Pre chvíle oddychu slúži návštevníkom hotela vitálny svet - jacuzzi, infra sauna, fínska sauna a masážne sprchy. Pre deti hotel ponúka detský kútik. Pre návštevníkov hotela je k dispozícii bezplatne parkovanie pred hotelom a hotelová garáž.

V reštaurácii hotel ponúka návštevníkom tradičné slovenské jedlá ale aj špeciality z Tatranských lesov a vôd. V štýlovom cafe-bare Tiffany ponúka príjemné posedenie pri kvalitnej káve. Pri organizovaných skupinách je hosťom strava podávaná formou bufetových stolov.
permon
permon

Untitled Document

HOTEL Permon ****

Jedinečný GrandhotelPermon****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším wellness centrom na Slovensku. Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a vaše srdce sa otvorí jedinečným zážitkom Grand hotela Permon****.

CK NICOLI WELLNESS 2011