SVK

 

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo rezerváciu v niektorom z nami ponúkaných hotelov nás môžete kontaktovať na:

tel: 00421 903 541 877

e-mail: jhrabko@jgt.sk

smokovec
smokovec

Untitled Document

Grandhotel Stary Smokovec****

Grandhotel Starý Smokovec****, ktorého história siaha až do roku 1904, je štvorhviezdičkový klenot Vysokých Tatier. V ich srdci - Starom Smokovci - na pozadí mohutného Slavkovského štítu dominuje táto romantika minulého storočia a ponúka Vám komfortnú základňu pre Váš nezabudnuteľný pobyt v Tatrách. Urobte si radosť a nechajte sa bezstarostne hýčkať impozantnosťou a prestížou tohto miesta. Kombinácia mladého a skúseného personálu  nám zároveň dovoľuje prepojiť tradíciu prepychovej minulosti s vyjadrením súčasného životného štýlu, tak aby ste mali dôvod sa k nám vracať.
Zatvorte oči a predstavte si štýl a komfort, ktorý Vám dovoľuje robiť všetko a zároveň neobmedzenie oddychovať. Hovoríme o relaxačnej zóne Grand Wellness&Spa a čerešničke na torte ponúkaných služieb – kulinárstve šéfkuchára Reštaurácie Lefèvre, ktorý považujú plnenie Vašich, aj tých najambicióznejších očakávaní, za neodolateľnú výzvu.
Nechajte si učarovať tým najúžasnejším výhľadom z jednej zo 68 izieb, 8 apartmánov alebo 5 kongresových sál, ktorý vás presvedčí o pôvabnosti tohto miesta - ideálnej zimnej i letnej destinácie.
Grandhotel Starý Smokovec je situovaný v centre Starého Smokovca, ktorý je hlavým uzlom Vysokých Tatier. Od vlakovej aj autobusovej stanice sa nachádza asi 200 m.
V tesnej blízkosti hotela sa nachádza údolná stanica pozemnej lanovky na Hrebienok (1236 m n.m.) a dojazd lyžiarskej a sánkarskej dráhy. Situovanie hotela umožňuje hosťom všestranné možnosti vychádzok, túr i zimných športov.
Grandhotel sa nachádza 20 minút autom od popradského letiska, 2 hodiny od letiska v Krakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

GPS: 49.140889,20.221556
grand hotel
grand hotel

Untitled Document

Grandhotel Praha****

Buďte hosťom v Grandhoteli Praha**** v Tatranskej Lomnici a vychutnajte si bezstarostný komfort hotela situovaného uprostred impozantnej a pritom stále panenskej scenérie Vysokých Tatier, ktorý už viac ako 100 rokov spája tradíciu prepychovej minulosti s vyjadrením súčasného životného štýlu.
Skonštruovaný v roku 1905 s ambíciou ponúknuť to najlepšie, čo doba poznala, Grandhotel Praha aj naďalej, o celé storočie neskôr, symbolizuje excelentnosť v umení uspokojiť aj tie najvyššie očakávania svojich náročných klientov. Cíťte sa ako doma od momentu Vášho príchodu.
Zažite tento štvorhviezdičkový unikátny hotel Vysokých Tatier ponúkajúci 88 izieb, 9 apartmánov a 4 konferenčné miestnosti, ktorý je oslavou štýlu, kulinárstva a elegancie evokujúcej hýčkavý luxus.
Prostredie špičkového tatranského strediska - ideálnej zimnej i letnej destinácie, špeciálna starostlivosť o rodiny, priestor pre absolútny relax nie len v luxusných hotelových interiéroch ale aj v oddychovej zóne Grand Wellness&Spa sú len zopár z dôvodov, prečo si naši klienti vyberajú práve Grandhotel Praha.
Grandhotel Praha je situovaný v Tatranskej Lomnici na úpätí Lomnického štítu. Z centra Lomnice, kde sa nachádza i autobusová a železničná stanica je to približne 15 minút peši, odmenou za čo Vám bude výhľad do celej doliny, diskrétnosť tohto miesta a blízkosť lyžiarskeho strediska (600 m).
Grandhotel sa nachádza 20 minút autom od popradského letiska, 2 hodiny od letiska v Krakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.
GPS: 49.170403,20.28039

hotel fis

Untitled Document

Hotel FIS***


Objavte horský Hotel FIS***, najväčší hotelovo - športový komplex vo Vysokých Tatrách situovaný priamo pod ich majestátnymi štítmi pred vstupom do Mlynickej doliny v nadmorskej výške 1346 m n. m. neďaleko jazera Štrbské pleso. Svojím jedinečným umiestnením sa stáva ozajstnou oázou pre športovcov hľadajúcich tie najlepšie podmienky pre kvalitný tréning ako aj pre ľudí túžiacich po dokonalom relaxe a uvoľnení v srdci slovenských veľhôr. Silnú športovú tradíciu hotela potvrdzuje aj fakt, že je pomenovaný podľa medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS a v roku 1970 ho krstil Mark Hodler, jej vtedajší prezident.
Len pár metrov od lyžiarskych svahov, bežeckých tratí a turistických chodníčkov Vás tento unikátny ski in - ski out hotel pozýva aktívne využiť Váš pobyt a zároveň využiť jeho starostlivý servis a tradičnú pohostinnosť v tom najlepšom slova zmysle. Vychutnajte si Vašu návštevu u nás všetkými zmyslami či už pôjde o útulne zariadené izby, gastronomické zariadenia, kvalitné športoviská či oddychovú zónu.
Hotel FIS je situovaný na Štrbskom Plese pod vrcholmi majestátnych štítov – Soliska a Patrie – pred vstupom do Mlynickej doliny. Zo železničnej a autobusovej stanice Štrbské Pleso je vzdialený o niečo viac ako kilometer, teda asi 3 minúty autom. Odmenou za to Vám bude absolútna blízkosť lyžiarskeho strediska (len 50 m na zjazdovku) a dejísk všetkých športových podujatí.
Hotel FIS sa nachádza 20 minút autom od popradského letiska, 2 hodiny od letiska v Karakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

grand jasna
grand jasna

Untitled Document

Hotel Grand Jasná****

V prestížnom Hoteli Grand**** v Jasnej objavíte tichý pôvab Nízkych Tatier, bezchybné služby a elegantné interiéry, ktoré Vám spríjemnia Váš oddych pod Chopkom.
Vychutnajte si maximálny luxus počas zimnej lyžovačky – Hotel Grand je postavený priamo pri lyžiarskej zjazdovke, od hotela majú lyžiari k údolnej stanici lanovky iba pár metrov.  Hotel leží priamo v srdci celoročného strediska cestovného ruchu v Jasnej, počas pobytu oceníte tesnú blízkosť turistických atrakcií. Ponorte sa do ticha a relaxujte v hotelovom wellness centre. Urobte si od každodenného života chvíľu voľna – zážitok z pobytu sme povýšili na nový level. Nielenže budete ohromený neobyčajnými výhľadmi, nadchnú Vás aj služby priateľského personálu, excelentná kuchyňa a komfortne zariadené vkusné izby. Kľúč od každej z nich je zároveň kľúčom od Vášho nezabudnuteľného pobytu v Nízkych Tatrách.
Leto ponúka ideálny čas, aby ste si vychutnali jeho slnečnú terasu s neopakovateľným výhľadom a nadýchli sa čerstvého vzduchu Liptova, zatiaľ čo zima je momentom, keď si v Jasnej užijete najlepšiu lyžovačku. Vďaka dokonalej kombinácii výhod ski in-ski out hotela situovaného v centre Jasnej priamo pri nástupnej stanici moderného lyžiarskeho strediska a vybaveniu spĺňajúceho náročné požiadavky našich hostí si môžete dopriať hýčkavý luxus, či už je dôvodom Vašej návštevy biznis alebo ste si prišli oddýchnuť.

tri studnicky
tri studnicky

Untitled Document

Hotel Tri Studničky****

Hotel Tri Studničky**** je klenotom ponúkajúcim nezvyčajnú atmosféru s náznakom lákavej prestíže odlišujúcim sa od masy iných. Aj takto možno opísať boutique Hotel Tri Studničky**** v Nízkych Tatrách. Vychutnajte si  luxus v príjemnejšej forme vďaka unikátnemu spojeniu hrejivého tepla domova, typickej atmosféry horskej chaty, hýčkavého komfortu najlepších mestských hotelov a kuchyne víťaza prestížnej súťaže „HORECA varí s profesionálmi“, šéfkuchára Romana Kováča.
Pocíťte srdečnú a neformálnu atmosféru Troch Studničiek hneď, ako k nám vkročíte. Každodenný život a hektika sa zastaví vonku a nahradí ho nekončiaci sa oddych, ktorý Vám dovoľuje robiť všetko, čo si zaželáte a zároveň pokojne relaxovať. Trávte svoj čas tam, kde pre Vaše priania neexistujú hranice!
Objavte harmonický súlad architektonických riešení exteriérov a interiérov s okolitým horským prostredím a panorámou hôr. Hotel prešiel aj výrazným „omladzovacím liftingom“ – zatraktívnili sme pre Vás priestory wellness a obohatili ich o prvú horskú pláž v Tatrách, rovnako pribudli aj presklené kongresové priestory budiace dojem, že sa konferencia koná priamo v náručí horskej prírody. To je len časť z toho čím sú „studničky“, ako ich  volajú domáci, neodolateľné. Nadýchnite sa atmosféry harmonického spojenia troch prírodných materiálov - dreva, medi a kameňa - atmosféry návratu k prírode.

Poloha a mapy

Hotel Tri Studničky sa nachádza na začiatku Demänovskej doliny v spätosti s panenskou prírodou Nízkych Tatier, čím spája výhodu príťažlivého umiestnenia v jej náručí a relatívnej blízkosti 6 kilometrov vzdialeného centra mesta Liptovský Mikuláš a rovnako aj 6 km od lyžiarskeho strediska Jasná.
Hotel Tri Studničky sa nachádza hodinu autom od popradského letiska, 3 hodiny od letiska v Krakowe a 4 hodiny od letiska v hlavnom meste, Bratislave.

besenova
besenova

Untitled Document
 • 83 dvojlôžkových štúdii, niektoré s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek
 • 14 apartmánov s možnosťou dvoch prísteliek
 • štúdia a apartmány sú moderne zariadené interaktívnou LCD TV s Pay TV systémom a rádiom, trezorom, telefónom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, chladničkou s minibarom a kompletne zariadeným kuchynským kútom, balkóny sú vo všetkých apartmánoch a niektorých štúdiách
 • pripojenie na internet
 • všetky štúdia a apartmány sú nefajčiarske

 V priestoroch Hotela Luka sa nachádza:

 • centrálna recepcia pre Hotel Termal ****, Hotel Giga **** a Hotel Luka ****
 • kaviareň Café de LUKA so širokým sortimentom alkoholických a nealkoholických nápojov
 • Check in: od 15:00 hod
 • Check out: do 11:00 hod
 • Prevádzka recepcie: 24 hod
 • Možnosť kúpania pre hotelových hostí od 9:00 v hotelových bazénoch
 • ECONOMY balík pre ubytovaných hostí bez poplatku
 • Storno podmienky: 6-0 dní pred nástupom akákoľvek zmena alebo zrušenie objednávky – 100% z ceny ubytovacích služieb a z prvej stravovacej služby

Štúdio ŠTANDARD

 • 2 pevné lôžka, bez možnosti prístelky
 • niektoré sú podkrovné
 • niektoré s balkónom
 • kuchynský kút (plne vybavený)
 • interaktívna LCD TV s Pay TV systémom
 • trezor, telefón, pripojenie na internet
 • kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič vlasov

 

Štúdio CLASIC

 • 2 pevné lôžka, bez možnosti prístelky alebo 1 prístelka
 • niektoré s balkónom
 • kuchynský kút (plne vybavený)
 • interaktívna LCD TV s Pay TV systémom
 • trezor, telefón, pripojenie na internet
 • kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič vlasov

Štúdio COMFORT

 • 2 pevné lôžka, možnosť 2 prísteliek
 • niektoré s balkónom
 • kuchynský kút (plne vybavený)
 • interaktívna LCD TV s Pay TV systémom
 • trezor, telefón, pripojenie na internet
 • kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, sušič vlasov

Apartmán COMFORT

 • obývacia miestnosť a spálňa
 • 2 pevné lôžka, možnosť 2 prísteliek
 • balkón
 • kuchynský kút (plne vybavený)
 • interaktívna LCD TV s Pay TV systémom
 • trezor, telefón, pripojenie na internet
 • kúpeľňa so sprchovacím kútom (prípadne vaňou) a WC, 2 x župan, sušič vlasov

APARTMÁN LUX

 • obývacia miestnosť a spálňa
 • 2 pevné lôžka, možnosť 3 prísteliek
 • balkón
 • kuchynský kút (plne vybavený)
 • interaktívna LCD TV s Pay TV systémom
 • trezor, telefón, pripojenie na internet
 • kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 3 x župan, sušič vlasov

APARTMÁN PREZIDENT

 • obývacia miestnosť a spálňa
 • 2 pevné lôžka, možnosť 4 prísteliek
 • balkón a veľká terasa
 • kuchynský kút (plne vybavený)
 • interaktívna LCD TV s Pay TV systémom
 • trezor, telefón, pripojenie na internet
 • kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 2 x župan, sušič vlasov

BAZÉNY

 • vonkajšie bazény s geotermálnou vodou verejnosti sprístupnené v roku 1993, obnovené a zrekonštruované v rokoch 2006 a 2007
 • v súčasnosti je k dispozícii 8 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou
 • geotermálna voda vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C.
 • teplota vody v bazénoch 26 – 39 °C
 • 2 plavecké bazény (veľký a malý), 5 relaxačných bazénov, 1 neplavecký dopadový bazén
 • 3 vonkajšie tobogany
 • 7 bazénov je otvorených CELOROČNE
 • bazény sú vhodné pre všetky vekové kategórie
 • v oddychových bazénoch sú k dispozícii rôzne vodné atrakcie ako napr. podvodné lavice a ležadlá po okrajoch bazénov, vodné trysky, vodný hríb, vodná čaša, ...

Vonkajšie bazény z antikora s čírou ohrievanou vodou

 • v roku 2008 bolo otvorených 5 nových bazénov z antikora s čírou ohrievanou vodou
 • teplota vody v bazénoch 24 – 37 °C
 • vhodné pre všetky vekové kategórie
 • bazény nie sú v prevádzke počas zimnej sezóny

k dispozícii:

 • olympijský plavecký bazén ŠPORT 25 m - plocha 336 m2, 6 plávacích dráh, štartovacie bloky
 • relaxačný bazén s atrakciami MARA - plocha 600 m2 , po obvode s podvodnými ležadlami a lavicami s masážnymi tryskami
 • detský bazén - plocha 100 m2, atrakcie – striekajúca fontánka a ježko
 • "divoká rieka" - plocha 125 m2, 9 zapustených trysiek vytvára prúd vody a unáša návštevníkov
 • neplavecký dopadový bazén, do ktorého vyúsťujú 2 tobogany a 3-dráhová šmýkačka

 

 Vnútorné bazény

Základné informácie

 • areál sprístupnený v roku 2006, vhodný pre všetky vekové kategórie
 • všetky vnútorné bazény sú z antikora s priezračnou ohrievanou vodou
 • veľký plavecký s chŕličmi
 • relaxačný bazén so sedacími lavicami a masážnymi tryskami
 • detský bazén s vodným ježkom a hríbikom
 • vnútorný antikorový tobogan
 • teplota vody 27 – 39 °C
 • bazény otvorené celoročne

Popis bazénov

 • sedací bazén – množstvo atrakcií priamo v bazéne (lavica pod vodou, vzduchová lavica, masážne trysky, chŕliče, bublinkovače). Reflektor so Swarovského kryštálom dodáva osobitnú atmosféru osvetlením bazénov. Teplota vody 36 – 40 °C.
 • veľký plavecký bazén – antikorový tobogan, chŕliče, masážne trysky, po obvode bazénov (s celkovou dĺžkou 43 m, s prevýšením 4,5 m) sedacie schody
 • detský bazén – pre deti je pripravená šmýkačka, vodný hríb, vodný ježko
 • átrium s antikorovými vírivkami pod holým nebom otvorené celoročne

WELLNESS


Vitálny svet - zdravie a relax

Potrebujete nájsť duševnú rovnováhu a posilniť imunitný systém? Trápia Vás stresové situácie a neviete si pomôcť? Alebo máte za sebou namáhavý pracovný deň? Dokonalý relax Vám ponúka Wellness & Spa centrum – Vitálny svet. Komplex 5 rôznych druhov sáun s inhaláciami a ďalšie atrakcie.

 


Bylinková inhalácia

Príjemné vône liečivých byliniek sa menia v ľubovoľných intervaloch a tie blahodarne pôsobia na všetky zmysly a orgány. Zaujímavý je aj protistresový účinok. Príjemná aróma a teplo 25oC - 30oC, v ktorom môžete spokojne pobudnúť.

 


Soľná inhalácia

Soľ má priaznivé účinky hlavne na pokožku, zabezpečuje prirodzené vyhladenie pokožky a celkové prekrvenie. Vhodná pri alergiách a ochoreniach dýchacích ciest. 40 % pary, zvyšok soli a soľanky – čiže slaný vzduch. Príjemné prostredie s pyramídami soli a tečúca voda pomedzi brezové konáriky, kde môže každý návštevník inhalovať maximálne 20 minút.

Oproti bylinkovej a soľnej inhalácii sú sprchy v zaujímavom tvare srdiečka, kde je možné ochladiť sa a osviežiť medzi procedúrami.

 


Mentolová inhalácia

Sila mentolu z lístkov mäty piepornej spolu s parou veľmi dobre pôsobí na pľúca, prečistí dýchacie cesty a uvoľní póry pokožky.
Príjemné sedenie s vyhrievanými stenami, vlhko a teplo, to je ďalší relax pre Vaše telo a dušu.

 

 


Rímsky kúpeľ

Rovnako božsky sa budete cítiť v parnom a horúcom prostredí, kde na Vás zvrchu pôsobí para a od nôh príjemné teplo.
Pocítite pôžitky a harmóniu organizmu ako za dávnych blažených rímskych dôb. Blahodarné účinky kúpeľa pôsobia protizápalovo a zmierňujú nervozitu.

 

 

Horúca fínska sauna

Klasické saunovanie, dokonalé prehriatie a očista organizmu.
Príjemný relax dodá energiu a odbúra stres.

 

 


Kneippov kúpeľ

Odhodláte sa vstúpiť na cestu prekvapenia? Prechádzka po bazénikoch, v ktorých sú na dne kamienky a kde sa strieda horúca a studená voda i bublinky. Príjemné prekvapenie dopĺňa suchá hmla a možnosť ochladiť sa ľadovou drťou. Kúpeľ prekrví Vaše dolné končatiny, stimuluje krvný obeh a podporuje imunitu organizmu.

 

 


Hydromasážny bazén

Pôžitok z malých bubliniek v hydromasážnom kruhovom bazéne o priemere 4,5 m, ktorý pohladí každý kúsok Vášho tela. Hviezdna obloha a pôžitok z mikromasáže pomáha k lepšiemu prekrveniu i celkovej svalovej relaxácii organizmu.

 


Tepidárium

Príjemne unavený a rozhorúčený organizmus môžete nechať chvíľu odpočinúť a nechať sa unášať blahodárnymi účinkami otuženého tela.
Túto možnosť Vám poskytne 9 vyhrievaných ležadiel.

 


Ochladzovací bazén

Striedanie pobytu v jednotlivých saunách s ochladzovaním organizmu v bazéne s ľadovou vodou.
Veľmi dobre pôsobí na prekrvenie tela a pomáha k otužilosti.

 

Bešeňovské skaly

Nič nie je lepšie na opuchnuté nohy ako masáž s vodnými tryskami.
Špecifickú atmosféru dodáva studená para.

 


Vodná smršť

Rozhorúčenú pokožku osvieži efekt studenej a teplej vody.
Táto ochladzujúca procedúra napomáha k väčšej otužilosti i k lepšiemu prekrveniu tela.

 


Hydromasážna sprcha

Teplota vody a sila tlaku masážnych trysiek príjemne osvieži telo a zbaví stresu.
Je vhodná po fyzickej i psychickej záťaži.

 


Studená para

Príjemné schladenie a osvieženie po saunovaní v studených oblakoch. Fyzická i psychická regenerácia tela.

 


Pramenitá voda

Pravidelný pitný režim zabezpečí čistá alebo sýtená voda z prameňa.

Zlaté kreslo

Vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata splní všetky sny.
Stačí sa naň len posadiť...

 

SLUŽBY

Stravovanie

Café de Luka 

Aqua Bar

Relax Bar 

Fastfood 

Bufety

BABU Restaurant  

KOLCHURY Restaurant & Bar

Hotel tiež zabezpečuje kompletné kongresové a konferenčné služby a realizácie akcií "na kľúč" podľa vašich predstáv:
kongresy, konferencie, stretnutia, akcie
odborné semináre a školenia
pracovné rokovania
firemné prezentácie
obchodné rokovania
pracovné obedy
firemné stretnutia podľa požiadaviek klienta

 

aquapoprad
aquapoprad

Untitled Document

AquaCity Poprad

Predstavte si deň v AquaCity Poprad. Luxusný pobyt pre vaše telo aj dušu v nádherných izbách hotela Seasons *** alebo Mountain View ****, relaxovanie v bazénoch a saunách, osvieženie a skvelá zábava v jednom z našich barov a reštaurácií alebo túra či lyžovanie v prekrásnej prírode Vysokých Tatier.

Hotel AquaCity sa nachádza na severovýchode Slovenska, v blízkosti Vysokých Tatier. Hotel poskytuje ubytovanie v apartmánoch, manzardových izbách a štandardných dvojlôžkových izbách. Je vynikajúcim miestom na usporadúvanie konferencií, gala večerov a iných firemných akcií. K dispozícii je kongresová sála, konferenčná miestnosť a salónik. Neoddeliteľnou súčasťou AquaCity je príjemné posedenie v gastronomických zariadeniach, ku ktorým patrí reštaurácia, kaviareň a viacero barov.

kontakt

Untitled Document

Kontakt Wellness Hotel****

Kontakt Wellness Hotel**** v Starej Lesnej pod štítmi Vysokých Tatier, obklopený nádhernou horskou prírodou je ideálnou voľbou pre relaxačné wellness pobyty, rodinnú dovolenku, konferencie, školenia a teambuildingové pobyty.
Výnimočný vitálny svet, pohodlné ubytovanie, konferenčná sála, gurmánska reštaurácia a pestrá ponuka športových a relaxačných aktivít pre deti i dospelých Vám zaručí výnimočné zážitky vo Vysokých Tatrách.

toliar

Untitled Document

Hotel Toliar

Hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v turistickom centre Štrbské Pleso. Je vhodný na individuálnu či rodinnú rekreáciu, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellnes a ski pobyty.

GPS súradnice :
N 49º 0' 59.12“
E 19º 9' 78.92“

novy smokovec

Untitled Document

Nový Smokovec***

Kúpele Nový Smokovec*** patria k najznámejším klimatickým kúpeľom na Slovensku. Sú situované priamo v centre Vysokých Tatier v nadmorskej výške 1010 m.n.m. Poskytujú pobyty s liečebnými procedúrami klientom zdravotných poisťovní, aj samoplatcom.

Hotel Palace***
Zrekonštruovaný hotel Palace*** sa nachádza v prekrásnom prostredí priamo v centre Nového Smokovca. Hotel Vám ponúka ubytovanie v príjemne zariadených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, príp. balkónom. Hotel pozostáva zo 75 izieb (jednoposteľových a dvojposteľových) a 2 apartmánov.

Hotel Branisko***
Hotel je postavený v historickom klasickom tatranskom štýle. Nachádza sa v ňom 20 moderne zrekonštruovaných izieb a 1 apartmán. Poloha je uprostred príjemného parku skrášlenom umeleckými dielami. Izby sú vybavené WC, kúpeľňou, TV a rádiom, príp. balkónom. Branisko je centrom kúpeľnej terapie a poskytuje liečebné procedúry všetkým hosťom Kúpeľov Nový Smokovec.

Hotel Palace Grand****
Hotel Palace Grand*** je depandance hotela Palace s príjemným ubytovaním v 19 izbách. Každá má minibar, TV s plazmovou obrazovkou - a väčšina z nich ponúka nezabudnuteľný výhľad na Lomnický štít aj z balkóna či priamo z postele. Štandardne môžete využívať (počas otváracích hodín) bazén, ricchochet, Vitálny svet a procedúry, všetko v rámci nášho kúpeľného komplexu, v hoteloch Palace alebo Branisko.

amalia

Untitled Document

Hotel Amalia***+

Z  Hotela AMALIA***+  , ktorý sa nachádza v Novej Lesnej, je ľahká dostupnosť na mnohé očarujúce miesta. Môžete tu navštíviť viacpočetné historické pamiatky, hrady a zámky, nezabudnuteľné jaskyne a podniknúť viachodinové túry do okolia Vysokých Tatier. V lete sa ochladiť v niektorom z letných alebo termálnych kúpalísk a v zime si vychutnať pôžitok z lyžovania vo viacerých lyžiarskych strediskách v okolí.
borovica
borovica

Untitled Document

Hotel Borovica ****

Nový štvorhviezdičkový wellness hotel Borovica v nádhernom prostredí Vysokých Tatier na Štrbskom Plese je dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou.
Prioritou hotela je filozofia wellness. Dokonalá harmónia tela a duše, duševná pohoda i aktívna fyzická kondícia.

Hotel má k dispozícii vodný svet a to 20 m plavecký bazén, detský bazén, jakuzzi a saunový svet ako fínska sauna, bylinkové sauny, infra saunu, tepidárium, parná sauna v tureckom štýle. Súčasťou wellness je fitness vybavené najmodernejšou technikou. Hotel Borovica je teda dokonalým spojením oddychu, relaxu a vysokého komfortu s neopakovateľnou atmosférou v najvyššej položenej osade vo Vysokých Tatrách.
belevue
belevue

Untitled Document

Grand Hotel Bellevue****

Grand Hotel Bellevue**** je hotel, ktorý splní požiadavky aj náročného zákazníka. Cieľom hotela je, aby všetci klienti odchádzali spokojní a radi sa  vracali. Hotel ponúka ubytovanie vo vkusne a moderne zariadených, priestranných hotelových izbách. Vaše vyššie nároky uspokoja rodinné izby, štandardné a luxusné apartmány, poskytujúce komfort, priestor a mimoriadny štýl.
Okrem pobytu v prekrásnej prírode Vysokých Tatier vám GRAND HOTEL BELLEVUE poskytuje široké možnosti relaxovania a aktívneho oddychu. Vo wellness centre je k dispozícii 20-metrový plavecký bazén, saunový svet a rôzne kúpeľné procedúry, ktoré vám prinesú príjemné uvoľnenie.

tulipan

Untitled Document

Hotel Tulipán****

Útulný štýlový hotel Tulipán**** je situovaný v malebnom prostredí Tatranského národného parku Vysokých Tatier, v Tatranskej Lomnici.
S ojedinelým výhľadom na prekrásnu panorámu tatranských končiarov, ľahko dostupným centrom, dýchajúci rodinnou atmosférou a prívetivosťou personálu.

BABY FRIENDLY HOTEL

 • priestranné izby s vaňou
 • hotel je nefajčiarsky
 • apartmány s kuchynkou a mikrovlnkou
 • detské postieľky k dispozícii bezplatne
 • detský kútik v reštaurácii
 • detské stoličky v reštaurácii
 • detské menu
 • v prípade záujmu − babysitting

GPS súradnice hotela:
N. 49,16634°
E. 20,28348°

kempinski

Untitled Document

Grand Hotel Kempinski


Vstúpte do rozprávkového sveta v Grand Hoteli Kempinski High Tatras. Tento výnimočný hotel v sebe snúbi tradičné hodnoty s najmodernejšími službami, exkluzivitu a najvyšší luxus s príjemnou rodinnou atmosférou. Či už sa rozhodnete zorganizovať konferenciu, míting, seminár, svadbu či inú oslavu, urobíme všetko pre to, aby to bol pre Vás nezabudnuteľný zážitok.
slovan
slovan

Untitled Document

Hotel Slovan

Hotel Slovan sa nachádza v samom srdci Vysokých Tatier, Tatranskej Lomnici a vyžaruje neopakovateľnú atmosféru priateľskej a rodinnej pohody.

Svojim klientom ponúka tri úplne nové poschodia s nerušeným nádherným výhľadom na Lomnický štít. Celkovo 120 hotelových izieb na šiestich podlažiach je po úplnej a kompletnej rekonštrukcii.

Hotel Slovan je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchyňu, relaxačný wellness a päť konferenčných miestností. Hotel má celkovú kapacitu 259 plnohodnotných lôžok. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych i príjemný relax.

hrebienok
hrebienok

Untitled Document

Horský hotel Sorea Hrebienok***

Horský hotel SOREA Hrebienok leží v rovnomennom horskom stredisku Hrebienok, v prekrásnej scenérii Vysokých Tatier na juhovýchodnom úpätí Slavkovského štítu. S najstaršou tatranskou osadou - Starý Smokovec je spojený pozemnou lanovkou, ktorá patrí k tradičným turistickým atrakciám Tatier.
Horský hotel SOREA Hrebienok leží v čistom vysokohorskom prostredí, známom svojimi klimatickými liečebnými účinkami. Pobyt je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale predovšetkým pre milovníkov zimných športov a letnej vysokohorskej turistiky.
V letných mesiacoch je Hrebienok obľúbeným východiskovým miestom pre náročné i menej náročné vysokohorské túry a výlety k Studenovodským vodopádom, do Veľkej a Malej Studenej doliny, na Slavkovský štít, k horských chatám (Zamkovského, Sliezsky dom, Téryho, Zbojnícka), tatranskou magistrálou na Skalnaté pleso. Vyznávačom cykloturistiky je určená menej náročná cyklotúra zo Starého Smokovca na Hrebienok, vedúca po dráhe sánkarskej trate.
V zimnej sezóne patrí lyžiarske stredisko Hrebienok, ktorého centrom je horský hotel SOREA Hrebienok, k najvyhľadávanejším strediskám Vysokých Tatier.

Hotel sa nachádza v piatom ochrannom pásme Tatranského národného parku a prístup v zimnom období je možný len pozemnou lanovkou, v letnom období je možnosť prístupu a parkovania osobným autom, počas pobytu však nie je povolené pohybovať sa vozidlom po komunikácii Starý Smokovec - Hrebienok.
hutnik1
hutnik1

Untitled Document

Hotel Sorea Hutník I. ***

KONGRES a RELAX Hotel SOREA Hutník I. sa nachádza v peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranskej Lomnice a je vhodným východiskom pre túry do východnej časti Vysokých Tatier.
Hotel SOREA Hutník je vyhľadávaným dovolenkovým miestom vďaka svojej tichej a atraktívnej polohe a predovšetkým vďaka širokej ponuke doplnkových, športovo-relaxačných služieb. V blízkosti hotela sa nachádza národná prírodná rezervácia Pramenište, ktorá chráni najzachovalejší borovicovo-brezový porast v tatranskej oblasti. Vysokohorské klimatické podmienky priaznivo pôsobia na organizmus človeka a majú liečivé účinky pri ochorení dýchacích ciest

hutnik2
hutnik2

Untitled Document

Hotel Sorea Hutník II.**


Hotel SOREA Hutník II.** sa nachádza v peknom a tichom prostredí Tatranských Matliarov, pod úpätím Lomnického štítu, necelé 2 km od Tatranskej Lomnice a je vhodným východiskom pre túry do východnej časti Východných Tatier.
Hotel SOREA Hutník II. je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnosť certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.
Hotel SOREA Hutník je vyhľadávaným dovolenkovým miestom vďaka svojej tichej a atraktívnej polohe a predovšetkým vďaka širokej ponuke doplnkových, športovo-relaxačných služieb. V blízkosti hotela sa nachádza národná prírodná rezervácia Pramenište, ktorá chráni najzachovalejší borovicovo-brezový porast v tatranskej oblasti. Vysokohorské klimatické podmienky priaznivo pôsobia na organizmus človeka a majú liečivé účinky pri ochorení dýchacích ciest.
V areáli hotela sa nachádza lyžiarsky vlek pre deti i začiatočníkov. Hotel zabezpečuje aj organizovanie kultúrnych a spoločenských programov, posedení pri ľudovej hudbe, diskoték, besiedok, fakultatívnych výletov do blízkeho a vzdialeného okolia (Poľsko, Pieniny, Nízke Tatry, Ždiar, Belianska jaskyňa, Zamagurie).
V letnej sezóne sú Tatranské Matliare ideálnym východiskom pre menej náročné vychádzky po okolitých lesných cestičkách a výlety do Tatranskej Kotliny, Tatranskej Lomnice, na Medvediu lúku, ale aj pre vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bielej vody. V neďalekej Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku, v blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko.
Milovníkom zimných športov sú k dispozícii neďaleké lyžiarske strediská v Tatranskej Lomnici, na Skalnatom Plese, v Ždiari a v Starom Smokovci. Kabínkovou lanovkou z Tatranskej Lomnice je prístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolie hotela je vhodné na bežecké lyžovanie.
titris
titris

Untitled Document

Hotel Sorea Titris ***

KONGRES a AQUA RELAX hotel *** SOREA TITRIS Odborár  je situovaný  v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku.
Hotel je vhodným miestom pre oddych každej vekovej generácie. Tatranská Lomnica patrí k najznámejším turistickým centrám Tatier, má vhodné dopravné spojenia s celou oblasťou Vysokých Tatier a ponúka aj možnosti kultúrneho, spoločenského a športového vyžitia.
Hotel SOREA TITRIS je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.
Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii jazdecká dostihová trať, futbalové a volejbalové ihrisko, tenisové dvorce, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V Tatranskej Lomnici sa nachádza aj nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy pre cykloturistiku.
V zime sú lyžiarom k dispozícii 4 vleky, ako aj služby lyžiarskych škôl, skiservisov a požičovni športových potrieb. Náročnejším lyžiarom je určený svah z Lomnického sedla, ktorý patrí k najlepším lyžiarskym terénom vo Vysokých Tatrách s dobrými lyžiarskymi podmienkami až do začiatku mája. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.
Lokalizácia hotela:
Nadmorská výška: 825 m. n. m.
GPS:
20 E 17 19
49 N 10 02

jozef

Untitled Document

Penzión Jozef

Penzión je situovaný v dedine Zákamenné na Hornej Orave, v hornatom kraji. V blízkosti sú lesy, dva lyžiarske vleky, vo väčšej vzdialenosti Oravská priehrada. Možnosť turistiky, zábavy.


Krásna oravská prírodna scenéria a nespočetné množstvo atrakcií v blízkosti penziónu vás určite nesklamú. Na svoje si prídu tí, ktorí si chcú oddýchnuť, zrelaxovať, zabaviť sa, zašportovať ale aj tí, ktorí chcú niečo zažiť a niečo nové spoznať.

chopok
chopok

Untitled Document

Wellness Hotel Chopok **** 

Wellness Hotel Chopok ****  leží v Demänovskej doline na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho turistického strediska na Slovensku JASNÁ Nízke Tatry.

Luxusný novootvorený Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaným služieb uspokojí požiadavky tých najnáročnejších klientov.

Wellness Hotel Chopok **** je zameraný na ponuku wellness a relaxačných služieb. Vstup do wellness centra je pre hotelových hostí grátis. Z relaxačných služieb ponúka širokú škálu rôznych druhov relaxačných a uvolňujúcich masáží, zábalov, očistných a detoxikačných kúr ale aj špeciálne procedúry ako medová, čokoládová, kokosová, indická. 

Rodiny s deťmi sú v hoteli vítaní hostia. Priestranné rodinné izby s oddelenými spálňami a 2 kúpelňami sú zárukou komfortu, ktorý určite ocenia rodičia i deti. Wellness centrum, bazén, bowling a fitness poskytnú relax a oddych dospelým. Deti sa môžu vyšantiť v detskom bazéne, detskom kútiku, zahrať si stolný futbal, airhockey či spoločenskú hru alebo pozrieť si obľúbenú rozprávku.
Detské menu, detské stoličky, detské župany, detské nočníky a vaničky na kúpanie, postieľky, prebaľovacie pulty a príjemný obsluhujúci personál sú samozrejmosťou počas strávenia rodinnej dovolenky v Jasnej v hoteli s rodinou atmosférou, vo Wellness Hoteli Chopok ****.

Wellness Hotel Chopok **** je svojim vybavením vhodný aj na kongresové účely. Organizujeme firemné akcie a stretnutia, školenia, semináre, kongresy, eventy, obchodné jednania. Na tieto účely je k dispozícii kongresová miestnosť alebo 3 salóniky s kompletným technickým vybavením.
snp
snp

Untitled Document

Hotel SOREA SNP ***

Hotel SOREA SNP*** nájdete v najnavštevovanejšej lokalite Nízkych Tatier v Demänovskej Doline. Jedna z najkrajších dolín meria celkovo 16 km, leží južne od Liptovského Mikuláša a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Popularitu jej zabezpečili nielen ideálne lyžiarske podmienky v zimnom stredisku Jasná, ale aj svetoznáme jaskyne, vhodné terény pre letnú turistiku, prekrásna fauna a flóra ako aj priaznivé klimatické podmienky.   

Hotel SOREA SNP je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier. Hotel leží priamo v známom lyžiarskom stredisku Jasná s najlepšími lyžiarskymi terénmi na celom Slovensku. K dispozícii je kabínková lanovka, 7 sedačkové lanovky, 16 lyžiarskych vlekov a 36 km upravených svahov a zjazdových tratí ako aj 30 km terénov s možnosťou rekreačného lyžovania. Lyžiarska zjazdovka je priamo pri hoteli (50 m) s lyžiarskym vlekom. Prostredie Nízkych Tatier ponúka široké možnosti na turistiku a výlety.

Hotel SOREA SNP je mimoriadne vhodný nielen pre rodinnú rekreáciu, ale aj pre relaxačno - ozdravovací pobyt, lyžiarske sústredenia, športové sústredenia, organizovanie seminárov, kongresov, školení a kurzov, ako aj spoločenských podujatí.
dumbier
dumbier

Untitled Document

Hotel ** Sorea Ďumbier

Hotel Sorea Ďumbier sa nachádza v jednej z najkrajších dolín Národného parku Nízke Tatry, v Jánskej doline, ktorá je dlhá 17 km a končí na úpätí najvyššieho vrcholu Nízkych Tatier – Ďumbiera (2043m). Hotel leží v blízkosti obce Liptovský Ján, ktorá je jednou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov.

Hotel Sorea Ďumbier je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.
maj
maj

Untitled Document

HOTEL SOREA Máj***

Kongres a wellness hotel SOREA Máj*** sa nachádza v obci Liptovský Ján, ktorá je jedenou z najatraktívnejších lokalít rázovitej oblasti Liptov.
Hotel je situovaný v prekrásnej scenérii Národného parku Nízke Tatry v nadmorskej výške 700 metrov, pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá patrí k najkrajším nízkotatranským dolinám. Práve vďaka bohatému výskytu termálnych a minerálnych prameňov je Liptovský Ján obľúbeným miestom pre kúpeľné a rekreačné pobyty. Hotel je v tichom a pokojnom prostredí, v okruhu niekoľkých kilometrov je viacero lyžiarskych stredísk.

Hotel SOREA Máj je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.
uran
uran

Untitled Document

Hotel *** SOREA Urán

Hotel SOREA Urán je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Tatranská Lomnica leží priamo pod úpätím Lomnického štítu, ktorý je dostupný visutou lanovkou.

Hotel je ocenený Certifikátom "Zariadenie priateľské k rodinám a deťom" v rámci projektu "Vstúpte s dieťaťom". Platnost certifikácie je na základe skutočného stavu hodnotených služieb kontrolavaná Úniou materských centier.

Hotel SOREA Urán je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku v každom ročnom období. Klientom odporúčame aj návštevu Múzea Tatranského národného parku v Tatranskej Lomnici a neďalekej botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody. Vyznávačov adrenalínových športov určite zaujmú možnosti skialpinistických a vysokohorských cyklistických túr, koridor Lomnické sedlo – Skalnaté Pleso – Tatranská Lomnica patrí k vyhradeným miestom pre lety na závesných klzákoch a kĺzavých padákoch.

Nielen v letnej sezóne je hotel ideálnym východiskovým bodom pre podnikanie krátkych prechádzok v okolí Tatranskej Lomnice, pre vysokohorské túry do Skalnatej doliny, Huncovskej kotlinky, Doliny bielej vody, do masívu Lomnického a Kežmarského štítu, výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny a Ždiaru. Návštevníkom je k dispozícii futbalové ihrisko, požičovne horských bicyklov, minigolf s parkovou úpravou, kino a galéria. V blízkosti hotel SOREA Urán je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso, s možnosťou prestupu na lanovku na Lomnický štít. Okolie ponúka vhodné trasy aj pre cykloturistiku.

V zime je, v blízkosti hotela, lyžiarom k dispozícii najväčšie lyžiarské stredisko vo Vysokých Tatrách s 5-mesačnou garanciou snehu. Milovníkov zimných športov poteší aj prírodné klzisko a upravené bežecké trate.

crocus
crocus

Untitled Document

HOTEL **** CROCUS

Moderný Hotel **** CROCUS sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa medzi centrálnym parkoviskom a železničnou stanicou. Hotel poskytuje nadštandardné ubytovanie v 65 komfortných apartmánoch pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu. Ich súčasťou je TV-SAT, bezplatný prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka, kuchynský kút a samostatný šatník.

Všetky priestory sú riešené bezbariérovo. Pre imobilných hostí sú k dispozícii 4 plnohodnotne vybavené apartmány.

Pre firemnú klientelu je k dispozícii kongresová sála s kapacitou 150 osôb s kompletným audio a video vybavením. Rokovacie priestory umožňujú variabilnosť ich použitia. Všetky spoločné priestory sú klimatizované a hotel je celý nefajčiarsky. Pre chvíle oddychu slúži návštevníkom hotela vitálny svet - jacuzzi, infra sauna, fínska sauna a masážne sprchy. Pre deti hotel ponúka detský kútik. Pre návštevníkov hotela je k dispozícii bezplatne parkovanie pred hotelom a hotelová garáž.

V reštaurácii hotel ponúka návštevníkom tradičné slovenské jedlá ale aj špeciality z Tatranských lesov a vôd. V štýlovom cafe-bare Tiffany ponúka príjemné posedenie pri kvalitnej káve. Pri organizovaných skupinách je hosťom strava podávaná formou bufetových stolov.
permon
permon

Untitled Document

HOTEL Permon ****

Jedinečný GrandhotelPermon****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku, sa nachádza v malebnej horskej osade Podbanské - Vysoké Tatry, nad ktorou dominuje majestátny tatranský štít Kriváň. Wellness & family hotel ponúka návrat k prírode a zároveň luxusné pohodlie 21. storočia s najväčším wellness centrom na Slovensku. Vstúpte do srdca Vysokých Tatier a vaše srdce sa otvorí jedinečným zážitkom Grand hotela Permon****.

CK NICOLI WELLNESS 2011